Персональна платна консультація
Підготовка до пластичної операції часто супроводжується глибокою, страшною невизначеністю та стресом через різноманітність методів корекції, суперечливих думок та пропозицій хірургів. Все це залишає нас збентеженими щодо кращого шляху дії.

Порівняння фотографій «До і Після» в Інстаграмі та лякаючі історії в інтернеті викликають невпевненість, сумніви або навіть можуть відрадити від мрії.
Важливість консультацій медичного агента полягає у наданні тобі більш об'єктивної думки, незалежної від корпоративної політики чи фінансових інтересів певних медичних закладів.

Я надам тобі:
  • доступ до ексклюзивної інформації щодо твоєї майбутньої корекції. Розповім про що мовчать хірурги
  • рекомендації щодо хірургів та медичних закладів, які ідеально підходять для твого конкретного випадку
  • контакти всіх необхідних тобі та найкращих у своєму вузькоспеціалізованому напрямку лікарів
Ти отримаєш інформацію без води, фальші та ілюзій! Лише правдиві факти!
Маючи особистий досвід семи пластичних операцій та дев'ятирічний досвід роботи в естетичній медицині, я пропоную тобі консультацію незалежного медичного агента, що забезпечить тобі комплексну підтримку та допоможе прийняти вірне рішення.
Зрештою, ми відчуваємо тривогу та страх перед пластичною операцією не тільки від майбутнього фізичного втручання, а й від емоційного та психологічного впливу, напруги, яка відбувається ще до того, як ми потрапляємо на операційний стіл.